Programma 2017-04-21T16:46:56+00:00

PROGRAMMA PARKFEEST 2017

VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
(Slotpark)
ZONDAG
(Slotpark Oost)
13:00
Bezwaren Fanfare
Straatmuziek
13:00
13:45
13:15
13:30
13:45
Ageeth de Haan
Podium 2
13:45
14:15
Senna Black
13:45
14:30
14:00
14:15
One Two Trio Kindershow
Podium 1
14:15
15:00
14:30
14:45
15:00
Windup Space
Podium 2
15:00
15:45
Bezwaren Fanfare
Podiummuziek
15:00
15:45
15:15
15:30
Nielson
Podium 1
15:30
16:30
15:45
Dan Owen
Podium 1
15:45
16:30
16:00
16:15
16:30
Jacle Bow
Podium 2
16:30
17:15
Jonna Fraser
Podium 2
16:30
17:15
Darlyn
16:30
17:15
16:45
17:00
17:15
The Common Linnets
Podium 1
17:15
18:15
Orange Skyline
Podium 1
17:15
18:00
17:30
17:45
18:00
Rob Dekay
Podium 2
18:00
18:45
Jan Rot
An + Jan vakantiealbum
18:00
18:45
18:15
Kraantje Pappie
Podium 2
18:15
19:00
18:30
18:45
Toontje Lager
Podium 1
18:45
19:45
19:00
Joe Cocker Tribute
Podium 1
19:00
20:00
Jett Rebel
Podium 1
19:00
20:00
19:15
19:30
19:45
Shary-An
Podium 2
19:45
20:45
20:00
Deep White
Podium 2
20:00
20:45
AVI ON FIRE
Podium 2
20:00
20:45
20:15
20:30
20:45
Bruno Mars Tribute
Podium 1
20:45
21:45
Kovacs
Podium 1
20:45
21:45
Popgunnn
Podium 1
20:45
22:00
21:00
21:15
21:30
21:45
Pearl Jamming
Podium 2
21:45
22:45
Van Dik Hout
Podium 2
21:45
22:45
22:00
22:15
22:30
22:45
Tribute 2 Bob Marley
Podium 1
22:45
23:45
Txarango
Podium 1
22:45
23:45
23:00
23:15
23:30

VRIJDAG

ZATERDAG

ZONDAG
(Slotpark)

ZONDAG
(Slotpark Oost)

VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
(Slotpark)
ZONDAG
(Slotpark Oost)
14:15
One Two Trio Kindershow
Podium 1
14:15
15:00
14:30
14:45

ZONDAG
(Slotpark)

VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
(Slotpark)
ZONDAG
(Slotpark Oost)
15:00
Windup Space
Podium 2
15:00
15:45
15:15
15:30

ZONDAG
(Slotpark)

VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
(Slotpark)
ZONDAG
(Slotpark Oost)
15:45
Dan Owen
Podium 1
15:45
16:30
16:00
16:15

ZONDAG
(Slotpark)

VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
(Slotpark)
ZONDAG
(Slotpark Oost)
16:30
Jonna Fraser
Podium 2
16:30
17:15
16:45
17:00

ZONDAG
(Slotpark)

VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
(Slotpark)
ZONDAG
(Slotpark Oost)
17:15
Orange Skyline
Podium 1
17:15
18:00
17:30
17:45

ZONDAG
(Slotpark)

VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
(Slotpark)
ZONDAG
(Slotpark Oost)
18:00
Rob Dekay
Podium 2
18:00
18:45
18:15
18:30

ZONDAG
(Slotpark)

VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
(Slotpark)
ZONDAG
(Slotpark Oost)
18:45
Toontje Lager
Podium 1
18:45
19:45
19:00
19:15
19:30

ZONDAG
(Slotpark)

VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
(Slotpark)
ZONDAG
(Slotpark Oost)
19:45
Shary-An
Podium 2
19:45
20:45
20:00
20:15
20:30

ZONDAG
(Slotpark)

VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
(Slotpark)
ZONDAG
(Slotpark Oost)
20:45
Popgunnn
Podium 1
20:45
22:00
21:00
21:15
21:30
21:45

ZONDAG
(Slotpark)

VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
(Slotpark)
ZONDAG
(Slotpark Oost)
15:30
Nielson
Podium 1
15:30
16:30
15:45
16:00
16:15

ZATERDAG

VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
(Slotpark)
ZONDAG
(Slotpark Oost)
13:00
Bezwaren Fanfare
Straatmuziek
13:00
13:45
13:15
13:30
13:45
14:00
14:15
14:30
14:45
15:00
Bezwaren Fanfare
Podiummuziek
15:00
15:45
15:15
15:30

ZONDAG
(Slotpark Oost)

VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
(Slotpark)
ZONDAG
(Slotpark Oost)
13:45
Senna Black
13:45
14:30
14:00
14:15

ZONDAG
(Slotpark Oost)

VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
(Slotpark)
ZONDAG
(Slotpark Oost)
16:30
Darlyn
16:30
17:15
16:45
17:00

ZONDAG
(Slotpark Oost)

VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
(Slotpark)
ZONDAG
(Slotpark Oost)
18:00
Jan Rot
An + Jan vakantiealbum
18:00
18:45
18:15
18:30

ZONDAG
(Slotpark Oost)

VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
(Slotpark)
ZONDAG
(Slotpark Oost)
21:45
Pearl Jamming
Podium 2
21:45
22:45
22:00
22:15
22:30

VRIJDAG

VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
(Slotpark)
ZONDAG
(Slotpark Oost)
16:30
Jacle Bow
Podium 2
16:30
17:15
16:45
17:00

ZATERDAG

VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
(Slotpark)
ZONDAG
(Slotpark Oost)
19:00
Joe Cocker Tribute
Podium 1
19:00
20:00
19:15
19:30
19:45

VRIJDAG

VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
(Slotpark)
ZONDAG
(Slotpark Oost)
17:15
The Common Linnets
Podium 1
17:15
18:15
17:30
17:45
18:00

ZATERDAG

VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
(Slotpark)
ZONDAG
(Slotpark Oost)
20:00
Deep White
Podium 2
20:00
20:45
20:15
20:30

VRIJDAG

VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
(Slotpark)
ZONDAG
(Slotpark Oost)
18:15
Kraantje Pappie
Podium 2
18:15
19:00
18:30
18:45

ZATERDAG

VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
(Slotpark)
ZONDAG
(Slotpark Oost)
20:45
Bruno Mars Tribute
Podium 1
20:45
21:45
21:00
21:15
21:30

VRIJDAG

VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
(Slotpark)
ZONDAG
(Slotpark Oost)
19:00
Jett Rebel
Podium 1
19:00
20:00
19:15
19:30
19:45

ZATERDAG

VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
(Slotpark)
ZONDAG
(Slotpark Oost)
20:00
AVI ON FIRE
Podium 2
20:00
20:45
20:15
20:30

ZATERDAG

VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
(Slotpark)
ZONDAG
(Slotpark Oost)
22:45
Txarango
Podium 1
22:45
23:45
23:00
23:15
23:30

ZATERDAG

VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
(Slotpark)
ZONDAG
(Slotpark Oost)
20:45
Kovacs
Podium 1
20:45
21:45
21:00
21:15
21:30

ZATERDAG

VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
(Slotpark)
ZONDAG
(Slotpark Oost)
21:45
Van Dik Hout
Podium 2
21:45
22:45
22:00
22:15
22:30

ZATERDAG

VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
(Slotpark)
ZONDAG
(Slotpark Oost)
22:45
Tribute 2 Bob Marley
Podium 1
22:45
23:45
23:00
23:15
23:30

VRIJDAG

VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
(Slotpark)
ZONDAG
(Slotpark Oost)
13:45
Ageeth de Haan
Podium 2
13:45
14:15
14:00

ZONDAG
(Slotpark)

No events available!